To'liq nomlanishi:"ORION STATUS PLUS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.06.2016Ro'yxatga olish raqami:592Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.06.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:20 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:28930 - Oziq-ovqаt mаhsulotlаri, ichimliklаr vа tаmаki mаhsulotlаrini ishlаb chiqаrish vа qаytа ishlаsh uchun uskunаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730236844 - Farg‘ona viloyati, Dang‘ara tumani, ChinobodSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:07.06.2016Регистрационный номер:592Дата перерегистрации:07.06.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:28930 - Производство оборудования для производства и переработки продуктов питания, напитков и табачных изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730236844 - Ферганская область, Дангаринский район, ЧинабадСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления