To'liq nomlanishi:"SVYAZ-STROY-OPTIKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.04.2012Ro'yxatga olish raqami:3106Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.04.2012Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:2 600 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:13209 - Boshqа gаzlаmаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727248860 - Toshkent viloyati, Qibray tumani, Oq-qovoqSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:18.04.2012Регистрационный номер:3106Дата перерегистрации:18.04.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:2 600 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:13209 - Производство прочих тканейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727248860 - Ташкентская область, Кибрайский район, ОкковокСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления