To'liq nomlanishi:"KOKAND EXPORT FOOD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.12.2014Ro'yxatga olish raqami:1125Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.12.2014Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:Holati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10320 - Mevа vа sаbzаvot shаrbаtlаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730212 - Farg‘ona viloyati, Buvayda tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:09.12.2014Регистрационный номер:1125Дата перерегистрации:09.12.2014Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10320 - Производство фруктовых и овощных соковОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730212 - Ферганская область, Бувайдинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления