To'liq nomlanishi:"SALIM ISKANDAR MEBEL" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.04.2010Ro'yxatga olish raqami:319Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.04.2010Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:200 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:95240 - Mebellаr vа uy-ro'zg`or аnjomlаrini tа'mirlаshTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1706401 - Buxoro viloyati, BuxoroSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SALIM ISKANDAR MEBEL" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:12.04.2010Регистрационный номер:319Дата перерегистрации:12.04.2010Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:200 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:95240 - Ремонт мебели и предметов домашнего обиходаОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления