To'liq nomlanishi:"SUV INSHOOT ENERGO" QO'SHIMCHA MAS'ULIYATLI JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:31.10.2011Ro'yxatga olish raqami:005540-09Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:31.10.2011Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:Holati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:33190 - Boshqа uskunаlаrni tа'mirlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SUV INSHOOT ENERGO" QO'SHIMCHA MAS'ULIYATLI JAMIYAT
Дата регистрации:31.10.2011Регистрационный номер:005540-09Дата перерегистрации:31.10.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:Состояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:33190 - Ремонт прочего оборудованияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления