To'liq nomlanishi:"FLATNIT TEXTILE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.05.2017Ro'yxatga olish raqami:515730Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.05.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:62 800 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:14390 - Boshqа to'qilgаn vа trikotаj mаhsulotlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:08184 - O'zbekiston to'qimachilik va tikuv-trikotaj sanoati korxonalari uyushmasi

Дата регистрации:06.05.2017Регистрационный номер:515730Дата перерегистрации:06.05.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:62 800 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:14390 - Производство прочих вязаных и трикотажных изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326060022823Статус свидетельства НДС: