To'liq nomlanishi:"XORAZMDONMAXSULOTLARI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:01.10.1999Ro'yxatga olish raqami:625Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 242 584 300.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:52100 - Omborlаrgа joylаsh vа sаqlаsh ("o'zpaxtasanoat" ajning mintaqaviy paxta terminallaridan tashqari)Tashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1733217 - Xorazm viloyati, Urganch tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"XORAZMDONMAXSULOTLARI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:01.10.1999Регистрационный номер:625Дата перерегистрации:05.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 242 584 300.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:52100 - Складирование и хранение (кроме зональных хлопковых терминалов ао "узпахтасаноат")ОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1733217 - Хорезмская область, Ургенчский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:333040001526Статус свидетельства НДС: