To'liq nomlanishi:"NOZIMAXON SARBINSO O'G'ILOY NE'MATLARI" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.03.2019Ro'yxatga olish raqami:696046Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.03.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:3 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:10710 - Non, xаmirdаn yangi tаyyorlаngаn qаndolаt mаhsulotlаri, tort vа pirojnoe ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1730203875 - Farg‘ona viloyati, Oltiariq tumani, KapchugaySOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:06.03.2019Регистрационный номер:696046Дата перерегистрации:06.03.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:10710 - Производство хлеба, свежих мучных кондитерских изделий, тортов и пирожныхОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1730203875 - Ферганская область, Алтыарыкский район, КапчугайСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления