To'liq nomlanishi:"RUKAS TRANS LUX" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.03.2010Ro'yxatga olish raqami:227Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.03.2010Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:74 033 194.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46380 - Boshqа oziq-ovqаt mаhsulotlаri, jumlаdаn bаliq, qisqichbаqаsimonlаr vа mollyuskаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706401 - Buxoro viloyati, BuxoroSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"RUKAS TRANS LUX" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:05.03.2010Регистрационный номер:227Дата перерегистрации:05.03.2010Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:74 033 194.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46380 - Оптовая торговля прочими продуктами питания, в том числе рыбой, ракообразными и моллюскамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления