To'liq nomlanishi:"SHUXRAT PREMIUM AVTO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.05.2024Ro'yxatga olish raqami:2463714Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.07.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:45310 - Аvtomobil detаllаri, uzellаri vа jihozlаrining ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735233 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, To‘rtko‘l tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:15.05.2024Регистрационный номер:2463714Дата перерегистрации:09.07.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 500 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:45310 - Оптовая торговля деталями, узлами и принадлежностями для автомобилейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735233 - Республика Каракалпакстан, Турткульский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления