To'liq nomlanishi:"GRAND MEDIKAL CENTER KLINIKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.04.2022Ro'yxatga olish raqami:1128249Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.01.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:15.05.2026Ustav kapitalining hajmi:100 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:86210 - Umumiy shifokorlik аmаliyoti sohаsidаgi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712234 - Navoiy viloyati, Karmana tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:21.04.2022Регистрационный номер:1128249Дата перерегистрации:27.01.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:15.05.2026Размер уставного фонда:100 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:86210 - Деятельность в области общей врачебной практикиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712234 - Навоийская область, Карманинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления