To'liq nomlanishi:"STONE-ONE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.09.2020Ro'yxatga olish raqami:2052471Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.03.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:218 124 340.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:23700 - Toshni kesish, ishlov berish vа pаrdozlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706232 - Buxoro viloyati, Qorovulbozor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"STONE-ONE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:03.09.2020Регистрационный номер:2052471Дата перерегистрации:19.03.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:218 124 340.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23700 - Резка, обработка и отделка камняОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706232 - Бухарская область, Караулбазарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления