To'liq nomlanishi:"GMFR AUTO INT INVESTMENT GROUP" MAS‘ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.08.2020Ro'yxatga olish raqami:882272Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.08.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:10.11.2021Ustav kapitalining hajmi:1 030 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:29100 - Motorli trаnsport vositаlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:20.08.2020Регистрационный номер:882272Дата перерегистрации:20.08.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:10.11.2021Размер уставного фонда:1 030 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:29100 - Производство моторных транспортных средствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления