To'liq nomlanishi:"PAXTACHI RODNIK YOG'" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.05.2007Ro'yxatga olish raqami:902Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:24.05.2007Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:835 825 887.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10410 - O'simlik vа hаyvonlаr yog`lаri vа moylаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718230827 - Samarqand viloyati, Paxtachi tumani, MisitSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:318190048699QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:24.05.2007Регистрационный номер:902Дата перерегистрации:24.05.2007Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:835 825 887.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10410 - Производство растительных и животных масел и жировОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718230827 - Самаркандская область, Пахтачийский район, МиситСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318190048699Статус свидетельства НДС: