To'liq nomlanishi:MUFER AGRO
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.11.2017Ro'yxatga olish raqami:556133Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.05.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:65 030 509.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1727239 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:MUFER AGRO
Дата регистрации:28.11.2017Регистрационный номер:556133Дата перерегистрации:18.05.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:65 030 509.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1727239 - Ташкентская область, Юкоричирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления