To'liq nomlanishi:"ARZON GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.02.2009Ro'yxatga olish raqami:003886-03Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.11.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:29.01.2024Ustav kapitalining hajmi:181 483 100.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46341 - Spirtli ichimliklаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ARZON GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.02.2009Регистрационный номер:003886-03Дата перерегистрации:27.11.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:29.01.2024Размер уставного фонда:181 483 100.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46341 - Оптовая торговля алкогольными напиткамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления