To'liq nomlanishi:"ODIL-SULTON" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.02.2022Ro'yxatga olish raqami:1096381Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01500 - Аrаlаsh qishloq xo'jаligiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735233 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, To‘rtko‘l tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ODIL-SULTON" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:10.02.2022Регистрационный номер:1096381Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01500 - Смешанное сельское хозяйствоОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735233 - Республика Каракалпакстан, Турткульский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000