Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.01.2019Ro'yxatga olish raqami:666400Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.03.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:123 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:56290 - Ovqаtlаnishni tаshkil qilishning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:120 - Oilaviy korxonaSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ROXAT-AND" OILAVIY KORXONA
Дата регистрации:14.01.2019Регистрационный номер:666400Дата перерегистрации:01.03.2024Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:123 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:56290 - Прочие виды организации питанияОПФ:120 - Семейное предприятиеСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления