To'liq nomlanishi:"EKSPORT BARAKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.04.2019Ro'yxatga olish raqami:707441Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.04.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.11.2023Ustav kapitalining hajmi:8 500 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47190 - Ixtisoslаshmаgаn do'konlаrdа boshqа tovаrlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1722210 - Surxondaryo viloyati, Denov tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"EKSPORT BARAKA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:04.04.2019Регистрационный номер:707441Дата перерегистрации:04.04.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.11.2023Размер уставного фонда:8 500 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47190 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах прочими товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722210 - Сурхандарьинская область, Денауский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления