To'liq nomlanishi:"MARVARID-ART GROUP" MCHJ
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.04.2008Ro'yxatga olish raqami:002560-09Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.04.2008Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 100 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:90020 - Spektаkllаr nаmoyishini texnik jihаtdаn qo'llаb-quvvаtlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MARVARID-ART GROUP" MCHJ
Дата регистрации:30.04.2008Регистрационный номер:002560-09Дата перерегистрации:30.04.2008Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 100 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:90020 - Техническая поддержка при показе спектаклейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления