To'liq nomlanishi:"LIMESTONE FORISH" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.03.2016Ro'yxatga olish raqami:1725Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.11.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:21.11.2024Ustav kapitalining hajmi:6 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:08110 - Qurilish vа pаrdozlаsh uchun tosh, ohаktosh, gips, bo'r vа slаnetslаr qаzib olishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708235 - Jizzax viloyati, Forish tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:04.03.2016Регистрационный номер:1725Дата перерегистрации:18.11.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:21.11.2024Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:08110 - Добыча отделочного и строительного камня, известняка, гипса, мела и сланцевОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708235 - Джизакская область, Фаришский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления