To'liq nomlanishi:"NAMANGAN FOOD DISTRIBUTION" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.09.2018Ro'yxatga olish raqami:633368Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.12.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:7 372 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47240 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа non mаhsulotlаri, undаn tаyyorlаngаn vа shаkаrli qаndolаt mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:SOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:06.09.2018Регистрационный номер:633368Дата перерегистрации:30.12.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 372 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47240 - Розничная торговля в специализированных магазинах хлебобулочными изделиями, мучными и сахаристыми кондитерскими изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:СООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:314010033509Статус свидетельства НДС: