To'liq nomlanishi:"BUKHARA AGRO SAVDO" MAS‘ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.02.2020Ro'yxatga olish raqami:821605Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.02.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:04.12.2021Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01199 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn ko'p yillik bo'lmаgаn ekinlаrni etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706242 - Buxoro viloyati, Romitan tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:28.02.2020Регистрационный номер:821605Дата перерегистрации:28.02.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:04.12.2021Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01199 - Выращивание прочих не многолетних культур, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706242 - Бухарская область, Ромитанский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления