To'liq nomlanishi:"IMPERIYA VKUSA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.11.2015Ro'yxatga olish raqami:722Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.02.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:32 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01131 - Sаbzаvotlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706219 - Buxoro viloyati, Kogon tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"IMPERIYA VKUSA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:13.11.2015Регистрационный номер:722Дата перерегистрации:02.02.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:32 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706219 - Бухарская область, Каганский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления