To'liq nomlanishi:"OVO-Z MEDIA GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.10.2024Ro'yxatga olish raqami:2602822Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:25.11.2024Ustav kapitalining hajmi:500 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:59200 - Fonogrаmmаlаr vа musiqаli yozuvlаrni nаshr qilish bo'yichа fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"OVO-Z MEDIA GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:08.10.2024Регистрационный номер:2602822Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:25.11.2024Размер уставного фонда:500 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:59200 - Деятельность по изданию фонограмм и музыкальных записейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления