To'liq nomlanishi:"INCLUDED DEVELOPMENT" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.06.2020Ro'yxatga olish raqami:855400Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.01.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:03.02.2026Ustav kapitalining hajmi:19 400 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46421 - Kiyimlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:04.06.2020Регистрационный номер:855400Дата перерегистрации:14.01.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:03.02.2026Размер уставного фонда:19 400 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46421 - Оптовая торговля одеждойОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления