To'liq nomlanishi:"TARLE METAL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.12.2024Ro'yxatga olish raqami:2663687Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.05.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:20 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:24200 - Po'lаt quvur, quvuro'tkаzgich, profil, fitinglаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727259 - Toshkent viloyati, Yangiyo‘l tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TARLE METAL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:16.12.2024Регистрационный номер:2663687Дата перерегистрации:28.05.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:24200 - Производство труб, трубопроводов, профилей, фитингов из сталиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727259 - Ташкентская область, Янгиюльский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления