To'liq nomlanishi:"MARKAZLASHGAN RESPUBLIKA TA'MINOT BAZASI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:16.02.1995Ro'yxatga olish raqami:400/17Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.09.2011Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:873 500 000.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:46690 - Boshqа texnikа vа uskunаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1727253 - Toshkent viloyati, O‘rtachirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:16.02.1995Регистрационный номер:400/17Дата перерегистрации:30.09.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:873 500 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:46690 - Оптовая торговля прочей техникой и оборудованиемОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1727253 - Ташкентская область, Уртачирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления