To'liq nomlanishi:"TOSHKENT AVTOSAVDO" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:17.02.2006Ro'yxatga olish raqami:1226Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.08.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:163 265 306.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:45112 - Аvtomobillаr vа engil motorli trаnsport vositаlаrining chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727233 - Toshkent viloyati, Quyichirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:1 - Davlatga aloqador tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:161Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:327140009685QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:17.02.2006Регистрационный номер:1226Дата перерегистрации:30.08.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:163 265 306.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:45112 - Розничная торговля автомобилями и легкими автотранспортными средствамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727233 - Ташкентская область, Куйичирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327140009685Статус свидетельства НДС: