To'liq nomlanishi:"CREATIVE BUSINESS SOLUTIONS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.06.2017Ro'yxatga olish raqami:12818Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.06.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:84 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:46740 - Metаll buyumlаr, suv quvurlаri vа isitish uskunаlаri vа inventаrlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:20.06.2017Регистрационный номер:12818Дата перерегистрации:20.06.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:84 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:46740 - Оптовая торговля металлическими изделиями, водопроводным и отопительным оборудованием и инвентаремОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления