To'liq nomlanishi:"TASANNO GOLD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.01.2018Ro'yxatga olish raqami:562562Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.09.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:11.09.2024Ustav kapitalining hajmi:3 484 326 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:47251 - Spirtli ichimliklаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1735401 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, NukusSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TASANNO GOLD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:10.01.2018Регистрационный номер:562562Дата перерегистрации:11.09.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:11.09.2024Размер уставного фонда:3 484 326 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47251 - Розничная торговля алкогольными напиткамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1735401 - Республика Каракалпакстан, НукусСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления