To'liq nomlanishi:"UZPROMMASHIMPEKS" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.02.1998Ro'yxatga olish raqami:095-ХКQayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.10.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:07.02.2022Ustav kapitalining hajmi:2 020 898 096.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46180 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, tovаrlаrning аlohidа turlаri yoki bir guruh tovаrlаr ulgurji sаvdosigа ixtisoslаshgаn аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1708401 - Jizzax viloyati, JizzaxSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"UZPROMMASHIMPEKS" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:06.02.1998Регистрационный номер:095-ХКДата перерегистрации:15.10.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:07.02.2022Размер уставного фонда:2 020 898 096.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46180 - Деятельность агентов, специализирующихся на оптовой торговле отдельными видами товаров или группами товаров, не включенными в другие категорииОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1708401 - Джизакская область, ДжизакСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления