To'liq nomlanishi:"SMART DON SAN" MAS‘ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.08.2020Ro'yxatga olish raqami:884992Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.08.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:04.11.2021Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:10112 - Yangi, sovitilgаn vа muzlаtilgаn go'sht ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SMART DON SAN" MAS‘ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Дата регистрации:25.08.2020Регистрационный номер:884992Дата перерегистрации:25.08.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:04.11.2021Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:10112 - Производство свежего, охлажденного или замороженного мясаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления