To'liq nomlanishi:"MAROQAND SIFAT TEKSTIL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.10.2017Ro'yxatga olish raqami:548689Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.12.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:178 882 577 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:13101 - Pаxtа tolаlаrini tаyyorlаsh vа yigirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718212 - Samarqand viloyati, Ishtixon tumaniSOOGU:08184 - O'zbekiston to'qimachilik va tikuv-trikotaj sanoati korxonalari uyushmasi

Дата регистрации:18.10.2017Регистрационный номер:548689Дата перерегистрации:29.12.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:178 882 577 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13101 - Подготовка и прядение хлопковых волоконОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718212 - Самаркандская область, Иштыханский районСООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:318120029729Статус свидетельства НДС: