To'liq nomlanishi:"BUSNESS LEDY MKM" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.03.2021Ro'yxatga olish raqami:968166Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.12.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.10.2025Ustav kapitalining hajmi:31 720 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:47290 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа boshqа oziq-ovqаt mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BUSNESS LEDY MKM" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:24.03.2021Регистрационный номер:968166Дата перерегистрации:02.12.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.10.2025Размер уставного фонда:31 720 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:47290 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими продуктами питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239 - Ташкентская область, Юкоричирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления