To'liq nomlanishi:"MAX ROAD PROGRESS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.03.2019Ro'yxatga olish raqami:697705Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.03.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.02.2022Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:23990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn nometаll minerаl mаhsulotlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727248820 - Toshkent viloyati, Qibray tumani, YangiobodSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:11.03.2019Регистрационный номер:697705Дата перерегистрации:11.03.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.02.2022Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:23990 - Производство прочей неметаллической минеральной продукции, не включенной в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727248820 - Ташкентская область, Кибрайский район, ЯнгиабадСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления