To'liq nomlanishi:"STRONG SITIY MADAD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.03.2022Ro'yxatga olish raqami:1115315Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.04.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:400 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:43990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn boshqа ixtisoslаshtirilgаn qurilish ishlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726283 - Toshkent shahri, Sirg‘ali tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:25.03.2022Регистрационный номер:1115315Дата перерегистрации:11.04.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:400 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010205351Статус свидетельства НДС: