To'liq nomlanishi:"TOSHVILSTROY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.10.2018Ro'yxatga olish raqami:640514Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.10.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:18.01.2022Ustav kapitalining hajmi:613 300 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:43299 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn qurilish-montаj ishlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:03.10.2018Регистрационный номер:640514Дата перерегистрации:03.10.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:18.01.2022Размер уставного фонда:613 300 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:43299 - Прочие строительно-монтажные работы, не включенные в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления