To'liq nomlanishi:"G`IJDUVON PAXTA TOZALASH" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.12.1994Ro'yxatga olish raqami:261Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.07.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:26 215 030 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:13101 - Pаxtа tolаlаrini tаyyorlаsh vа yigirishTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1706215 - Buxoro viloyati, G‘ijduvon tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:1 - Davlatga aloqador tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:306070000145QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:20.12.1994Регистрационный номер:261Дата перерегистрации:18.07.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:26 215 030 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13101 - Подготовка и прядение хлопковых волоконОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1706215 - Бухарская область, Гиждуванский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:306070000145Статус свидетельства НДС: