To'liq nomlanishi:"YOG'DU NUR" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.09.2019Ro'yxatga olish raqami:763408Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.09.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47190 - Ixtisoslаshmаgаn do'konlаrdа boshqа tovаrlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1712408 - Navoiy viloyati, ZarafshonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"YOG'DU NUR" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:23.09.2019Регистрационный номер:763408Дата перерегистрации:23.09.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:500 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47190 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах прочими товарамиОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1712408 - Навоийская область, ЗаpафшанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления