To'liq nomlanishi:"ELEGANT GLASS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.10.2013Ro'yxatga olish raqami:008477-04Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.11.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:01.06.2026Ustav kapitalining hajmi:69 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:41100 - Qurilish loyihаlаrini ishlаb chiqishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ELEGANT GLASS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Дата регистрации:22.10.2013Регистрационный номер:008477-04Дата перерегистрации:21.11.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:01.06.2026Размер уставного фонда:69 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:41100 - Разработка строительных проектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления