To'liq nomlanishi:"SHEDEVERS NEW CITY GARDENS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.10.2024Ro'yxatga olish raqami:2605313Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01250 - Mevаli dаrаxtlаr, butаlаr vа yong`oqlаrning boshqа turlаrini etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:09.10.2024Регистрационный номер:2605313Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01250 - Выращивание прочих видов плодовых деревьев, кустарников и ореховОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239 - Ташкентская область, Юкоричирчикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления