To'liq nomlanishi:"QARSHI PROFILAKTIKA SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.05.2015Ro'yxatga olish raqami:3710Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.05.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:81290 - Yig`ishtirish bo'yichа xizmаtlаrning boshqа turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710401 - Qashqadaryo viloyati, QarshiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:20.05.2015Регистрационный номер:3710Дата перерегистрации:20.05.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:81290 - Прочие виды услуг по уборкеОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710401 - Кашкадарьинская область, КаршиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:350100145956Статус свидетельства НДС: