To'liq nomlanishi:"KARMAKI XUSUSIY KORXONASI" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:01.04.2000Ro'yxatga olish raqami:167Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.04.2000Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:56210 - Buyurtmа bo'yichа ovqаt etkаzib berishTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1722215 - Surxondaryo viloyati, Qiziriq tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"KARMAKI XUSUSIY KORXONASI" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:01.04.2000Регистрационный номер:167Дата перерегистрации:01.04.2000Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:56210 - Доставка пищи на заказОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1722215 - Сурхандарьинская область, Кизирикский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления