To'liq nomlanishi:"QASHQADARYO NEFT-GAZ QURILISH VA TA`MIRLASH " AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.04.2017Ro'yxatga olish raqami:468287Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.12.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:26.09.2023Ustav kapitalining hajmi:579 510 000.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:41202 - Yashаsh uchun mo'ljаllаnmаgаn binolаr qurishTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1710401 - Qashqadaryo viloyati, QarshiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:310010010246QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:18.04.2017Регистрационный номер:468287Дата перерегистрации:14.12.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.09.2023Размер уставного фонда:579 510 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:41202 - Строительство нежилых зданийОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1710401 - Кашкадарьинская область, КаршиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:310010010246Статус свидетельства НДС: