To'liq nomlanishi:"FAVORIT MDI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.04.2019Ro'yxatga olish raqami:708166Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.12.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.12.2024Ustav kapitalining hajmi:486 370 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:10120 - Uy pаrrаndаlаri go'shtini qаytа ishlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727248 - Toshkent viloyati, Qibray tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"FAVORIT MDI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:05.04.2019Регистрационный номер:708166Дата перерегистрации:28.12.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.12.2024Размер уставного фонда:486 370 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:10120 - Переработка мяса домашней птицыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727248 - Ташкентская область, Кибрайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления