To'liq nomlanishi:"TASGARD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.12.2022Ro'yxatga olish raqami:2048031Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.07.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:72190 - Tаbiiy fаnlаr vа injeneriya sohаsidаgi boshqа tаdqiqotlаr vа ishlаnmаlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TASGARD" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.12.2022Регистрационный номер:2048031Дата перерегистрации:10.07.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:72190 - Прочие исследования и разработки в области естественных наук и инженерииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:0 - Налог с оборотаНомер свидетельства НДС:Статус свидетельства НДС: