To'liq nomlanishi:"SUN-HIGHTECH" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.03.2020Ro'yxatga olish raqami:2051828Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.08.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:8 682 870 400.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:26110 - Elektron qismlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:08374 - O'zbekiston elektrotexnika sanoati korxonalari uyushmasi

Полное наименование:"SUN-HIGHTECH" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:25.03.2020Регистрационный номер:2051828Дата перерегистрации:03.08.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:8 682 870 400.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:26110 - Производство электронных деталейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:08374 - Ассоциация предприятий электротехнической промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326040109987Статус свидетельства НДС: