To'liq nomlanishi:"HEALTH MED" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.08.2017Ro'yxatga olish raqami:536369Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.08.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.10.2021Ustav kapitalining hajmi:20 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:87100 - Yashаsh uchun joy bilаn tа'minlаgаn holdа meditsinа xizmаti ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"HEALTH MED" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Дата регистрации:07.08.2017Регистрационный номер:536369Дата перерегистрации:07.08.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.10.2021Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:87100 - Предоставление медицинского ухода с обеспечением проживанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления