To'liq nomlanishi:"ZUXRIDDIN-ZAXRIDDIN" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.01.2004Ro'yxatga olish raqami:324Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.11.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:7 047 646 117.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:08120 - Ochiq shаg`аl vа qum konlаrini ishlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1722226 - Surxondaryo viloyati, Sho‘rchi tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:22.01.2004Регистрационный номер:324Дата перерегистрации:07.11.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 047 646 117.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:08120 - Разработка гравийных и песчаных карьеровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722226 - Сурхандарьинская область, Шурчинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:322140014639Статус свидетельства НДС: